EmptySlide_01Slide_02Slide_03Slide_04Slide_05Slide_06Slide_07Slide_08
Kosmetika SUN SECRETS
Kosmetika SUN SECRETS
Kosmetika SUN SECRETS
Maximální ochrana – optimální péče
Připravíme Vaši pleť optimálně na sluneční záření
Aplikací ampulkového koncentrátu TANNING BOOSTER, který zmobilizuje pleti vlastní pigment, připravíme Vaši pleť optimálně na sluneční záření, takže při dalším opalování bude rychleji a intenzivněji vidět opálení.
Jak u světlé, tak u tmavé pleti proniká UV-záření jednoduše do nižších vrstev pokožky. Reakce na oslunění není u každého člověka stejná a spálit se můžeme také za chladného dne s jasnou oblohou. Sklon kůže ke zrudnutí a její schopnost ztmavnout rozděluje lidi do 6 fototypů, které zahrnují všechny rasové odchylky projevující se hlavně odlišnou barvou kůže. Jako ochranu proti UV paprskům používáme ochranné přípravky (krémy, gely, emulze), jejichž účinnost je charakterizována ochranným faktorem (SPF). Čím je číslo faktoru vyšší (sděluje přibližné násobky „bezpečné“ doby pobytu na slunci), tím účinnější je jeho působení. Není pravdou, že s vyšším ochranným faktorem se neopálíme. Naopak, vyšší hodnotou SPF zabráníme poškození kůže a opálení nám tak déle vydrží. V prvních dnech slunění je třeba použít přípravek s vysokým SPF a opalovat se postupně. O něco později přizpůsobíme výšku faktoru a dobu pobytu na slunci svému fototypu a citlivosti kůže.
Pro lidi s nízkým fototypem a zvýšenou citlivostí na UV záření by každodenní ochrana měla být přímo návykem. Zabrání akutnímu spálení pokožky a jejímu předčasnému stárnutí.
SUN SECRETS od firmy Janssen Cosmeceutical Vám zaručí příjemný pocit z opalování při efektivní ochraně proti slunečnímu záření, a to ze dvou hledisek:
  • 1. nové ochranné filtry chrání ve velké míře před UV-B a UV-A zářením
  • 2. jedinečná účinná látka ECTOIN zvyšuje buňkám vlastní sebeobranu proti UV-záření a ztrátě vlhkosti
Co je ECTOIN?
Látka ECTOIN byla izolována z nesmírně rezistentních pouštních bakterií, které jsou schopny přežít v extrémních klimatických situacích. Ectoin velmi účinně chrání kožní buňky před poškozením (Uv záření, horko a sucho). Ectoin byl zahrnut do sluneční kosmetiky firmy Janssen Cosmeceutical a stará se tak o aktivní ochranu buněk před UV zářením a vysoušením pleti.
Kosmetika SUN SECRETS
tel.: +420 605 26 00 32,      e-mail: linda@hanakpps.cz,      www.kosmetikalinda.cz
© 2005 - 2018  Kosmetika Linda Hanáková               Jste 339156 vážený návštěvník.