EmptySlide_01Slide_02Slide_03Slide_04Slide_05Slide_06Slide_07Slide_08
OMNILUX REVIVE
OMNILUX REVIVE

Terapie s revolučními účinky v kosmetice i medicíně, která vysoce efektivním způsobem urychluje hojení,  redukuje  a odstraňuje  zánětlivé  procesy  v těle a  regeneruje  pokožku,  působí také  při  terapii akné. Je to neinvazivní, pro klienta nenáročné, avšak vysoce efektivní ošetření.


Omnilux  Revive funguje jako napínač pleti, povzbuzuje přirozenou tvorbu kolagenu, výborně se hodí k zásadnímu neinvazivnímu omlazení obličeje, krku i dekoltu. Je skvělý k hojení,  i jako světelný zdroj v rámci fotodynamické terapie.

 
Omnilux Revive stimuluje buněčný mechanismus, který je zodpovědný za obnovu tkáně a  regeneraci .  Spouští  přirozené procesy, jejichž výsledkem je rejuvenace pokožky. Významně  zvyšuje tvorbu kolagenu.


V porovnání s biostimulačními lasery nabízí několikanásobně vyšší účinnost díky vysoké intenzitě a široké ploše záběru. Neobsahuje UVA, UVB,  ani   infrazáření ,  unikátní  technologie přístrojů Omnilux je založená na emisi úzkopásmového červeného světla,  dodává do pokožky optimální dávku světla s vlnovou délkou nejvhodnější pro maximální aktivaci buněk, případně pro co nejlepší  vstřebání účinných látek.


Účinek Omniluxu,  omlalzující i v terapii akné je potvrzen klinickými testy, ale také praxí. Je totiž již léta využíván lékařskými a kosmetickými centry na celém světě. V počáteční fázi byl přístroj používán pouze k léčbě nemelanomových kožních nádorů. Lékaři si všimli, že okolní tkáň se zjemňuje, vyhlazuje a viditelně se ozdravuje její vzhled. Vědecký tým tedy navrhl  tuto  lampu též pro použití v  estetické medicíně a kosmetice, k účelu omlazení a hojení pokožky.


Terapie jsou bezbolestné, bezpečné, bez vedlejších účinků a bez nutnosti rekonvalescence. Po aplikaci nedochází k barevným změnám pokožky, k poškození mazových žláz ani k nežádoucímu přehřívání tkání, nemusíme se tedy bát poškození klienta, které vždy hrozí u ostatních rejuvenačních procedur. Navíc se dá Omnilux bezpečně kombinovat  s  ostatními kosmetickými  procedurami, jako jsou aplikace intenzivních sér, masek a chemického peelingu.

Tygrik
tel.: +420 605 26 00 32,      e-mail: linda@hanakpps.cz,      www.kosmetikalinda.cz
© 2005 - 2019  Kosmetika Linda Hanáková               Jste 352030 vážený návštěvník.